Ремонт автоелектрики в Бердичеві. Автомобільний електрик.

 

Ремонт електрики автомобіля - процес непростий і вимагає наявності спеціального обладнання. Електрика автомобіля відповідає за стабільну роботу всіх систем. Особливо це стосується автомобілів імпортних , в яких у поняття електрики входять десятки систем .

Якісний ремонт у нас виключає випадок некваліфікованого втручання в складні системи автомобіля. До поломки електрики можуть привести і заводський брак , і неправильна експлуатація , і складні дорожні умови. Гарантований ремонт електрики можуть забезпечити тільки професіонали.

Послуги , які ми надаємо - від усунення різного виду відмов техніки до заміни акумулятора і складної роботи з відновлення проводки всього автомобіля. Порушення проводки може трапитися від простого короткого замикання. Ми виконуємо перелік послуг з діагностики електрики . Звернувшись в наш сервіс, ви можете уточнити діагностику в кожному конкретному випадку несправності . Остерігайтеся кустарного переобладнання і звертайтеся в наш салон. У кожному разі поломки електрики ми допоможемо розібратися з комплексом проблем у вашому автомобілі , як в електричній , так і в електронно -механічної частини.

 

Робота з електрикою є ключовою послугою нашого сервісу. Сьогодні в деяких машинах не замінити звичайну лампочку без знань електроніки , для цього простого дії потрібно підтвердження бортового комп'ютера. Напрямок роботи сучасних автоелектриків розділилося на дві спеціалізації : робота автоелектроніка і власне автоелектрика .

 

Для Вас ми пропонуємо наступні послугі автоелектрика:

  • діагностику дефектів і ремонт електропроводки;
  • обслуговування всіх агрегатів , включаючи систему обігріву стекол , склопідйомники , опалювальну систему , центральні замки та інші системи ,
  • встановлення сигналізації всіх типів , обслуговування електроприводів ;
  • налаштування та встановлення додаткового освітлення , як внутрішнього , так і зовнішнього ( ксенон в рідну оптику , протитуманні фари);
  • установку освітлювального обладнання для забезпечення комфорту , підключення динаміків і DVD , CD , Mp3 плеєрів.


Для замовлення зателефонуйте до нас на сервіс і узгодьте час візиту до нас. Ми зробимо попередню діагностику і домовимося про оплату. Фахівець приступить до роботи після складання кошторису і узгодження всіх питань. Власнику автомобіля слід пам'ятати , що ремонт електрики треба проводити невідкладно , щоб запобігти виходу з ладу всієї системи електрики . До основних поломок , найбільш частим можна віднести несправність сигналізації , клімат -контролю , протиугінної системи . Звернувшись до фахівців і провівши грамотну діагностику , ви за помірну ціну виконаєте необхідний ремонт.