Професійні послуги з автотюнінгу в Бердичеві.

Наша компанія виконує ряд додаткових тюнінгових послуг для будь-якого виду автотранспорту , завдяки їм будь-який автомобіль стає більш комфортабельним :

 • проводиться установка професійної віброізоляції ;
 • виконується шумоізоляція салону ;
 • виробляється додаткова обробка дверей;
 • встановлюються автомобільні відео і аудіо системи;
 • проводиться полірування фар ;
 • виконується тонування скла;
 • наносяться захисні наклейки з вінілу на пороги ;
 • виконується художня вінілова аплікація ( наклейки ) на кузові ;
 • автомобіль захищається від злому і викрадення;
 • встановлюються додаткові пристрої, що підвищують комфорт.

 

Проводяться також додаткові види робіт з встановлення розкладних столів, підвіконь, шторок, декоративних накладок; виконуються наклейки в салоні різних видів, проводиться нікеляж навісного обладнання та встановлення хромпакет.

Опишемо далі більш детально деякі види робіт.

 

Встановлення відео і аудіо систем

Наша компанія допоможе підібрати і професійно встановить компоненти системи автозвуку , які максимально задовольнять запити і вимоги будь-якого , самого прискіпливого замовника , до звуку в його автомобілі . Наші фахівці здатні виконати інсталяцію практично будь-якого рівня складності , який буде достатній для більшості автолюбителів . Ми можемо виконати будь-яку роботу , починаючи з простої заміни звичайних ( штатних ) колонок і закінчуючи .... Втім , обізнані в даному питанні люди знають , що вдосконалювати звук в автомобілі - це нескінченний процес .

Наведемо тут лише далеко неповний перелік робіт з поліпшення автомобільних аудіосистем, поліпшенню якості звучання:

 • глибока доробка штатних місць, в яких встановлена акустика;
 • виготовлення зовнішніх подіумів і їх обтяжка;
 • розрахунок і виготовлення корпусів для сабвуферів;
 • їх «впровадження» в інтер'єр салону автомобіля;
 • установка підсилювачів і т.д.

 

Останнім часом все більш і більш доступним і досить популярним стає «кінотеатр на колесах» при використанні в якості носіїв відеоінформації та музичних записів DVD-дисків в автомобілі. Пасажири не будуть нудьгувати навіть під час тривалої поїздки куди-небудь на відпочинок, а дітлахи зможуть подивитися улюблений мультик, не відволікаючи батька-водія від дороги. Для цього ми можемо запропонувати встановлення стельових моніторів та інших видів екранів, установку DVD-програвачів і багато інших корисних опцій.

 

Полірування фар

Більшість фар на сучасних автомобілях оснащені пластиковими розсіювачами світла і при експлуатації вони піддаються неминуче зовнішніх впливів. На пластику з'являються потертості, тріщини, мікровідколи. Від цього фари каламутніють, погіршуються їх оптичні властивості, світло стає мутним, бляклим, а зовнішній вигляд автомобіля втрачає у своїй привабливості. Полірування фар відновить і оптичні властивості, і зовнішній вигляд пластикових розсіювачів.

 

Тонування скла

Процедура тонування стекол виробляється за допомогою покриття їх спеціальними плівками , які надають автомобілю сучасний вигляд і приховують салон від надмірно цікавих очей. Це істотно підвищує комфорт в автомобілі. Тонування до того ж чудово захищає салон , деталі інтер'єру , що сидять в авто пасажирів , і, нарешті , самого водія від дії сонячних променів. Взимку тонування дозволяє зберігати тепло всередині салону. І головний плюс тонування - це те , що навіть після аварії тонировочная плівка не дозволить осколкам скла розлітатися , тим самим ризик отримання травм пасажирами і водієм істотно знижується.

Наші майстри застосовують тільки з кращі матеріали різної щільності тонування.

 

Захисні вінілові наклейки на пороги

Від низької якості вітчизняних доріг найбільше страждають пороги автомобіля. З'являються відколи й подряпини від дрібних камінчиків . Це відбивається негативно на зовнішньому вигляді авто , а також , відкриваючи прямий доступ окислювачів до металу , призводить до швидкої його корозії. Використання захисних вінілових наклейок , що наклеюються на пороги , дозволяє на довгий час зберігати в стані близькому до ідеального зовнішній вигляд автомобіля.


Вінілова аплікація

Найпоширеніший вид вінілових наклейок - це наклейки рекламного характеру. Реклама на автомобілях та інших транспортних засобах володіє безліччю достоїнств:

 • у неї низька вартість , у порівнянні з іншими видами зовнішньої рекламою ;
 • вона має тривалий термін служби (у середньому 5-7 років);
 • забезпечує високий рівень уваги потенційних споживачів ;
 • забезпечує широке охоплення аудиторії , особливо міський.Автонаклейки на машини є відмінним рішенням реклами на транспорті , а також можуть надати машині оригінальний , естетичний вигляд. Компанії , що володіють власним автопарком і прагнуть передати максимально ефективно донести інформацію про свої товари та / або послуги потенційним клієнтам із задоволенням замовляють розміщення на бортах своїх автомобілів даного виду авто реклами .

 

Забезпечення захисту автомобіля від злому і викрадення

Установка протиугінною сигналізації відразу після покупки - це досить буденне явище . Однак не слід довіряти інсталяцію охоронної системи непрофесіоналам . Хоча це , можливо , трохи дешевше , але потрібно бути готовим до того , що навіть дорога охоронна система може бути надалі знешкоджена зловмисниками за лічені хвилини , і буде виконувати по суті справи функції « двереоткривалкі ». Саме тому потрібно довірити установку сигналізації професіоналу .

Наша компанія надає дані послуги. Ми гарантуємо якісну інсталяцію , виконувану досвідченим майстром. Можлива також доукомплектація стандартної сигналізації цілим рядом додаткових датчиків: об'ємних , положення тощо ; установка додаткових иммобилайзеров , автоматичних доводчиків стекол , прікривателей люка і т.д.; а так само установка мультилок , установка замків на КПП всіх можливих видів .