Фарбування автомобілів , послуги автомаляра в Бердичеві.


Фарбування кузова автомобіля, як і кузовний ремонт , вимагають професійного підходу. Створюється покриття, яке за кольором має повністю співпадати із заводським . Наш автосалон виконує роботи з фарбування автомобіля за помірними цінами.

Цей вид послуг надають багато компаній , але наші розцінки приємно здивують клієнтів. Затребуваною послугою є повне фарбування автомобіля , але якісно і бездоганно виконують роботи лише деякі компанії . Ми є кращою компанією , що зарекомендувала себе в даній сфері послуг , так як приділяємо велику увагу технології забарвлення .

Фахівці нашого автосервісу проводять детальний огляд різних дефектів : вогнищ корозії , вм'ятин , подряпин. Якщо перед фарбуванням проводилося рихтування кузова , то необхідно переконатися , що все зроблено правильно . Іноді доводиться робити перед фарбуванням кузовний ремонт , щоб гроші власника не відлетіли на вітер. Ніякі фарбувальні роботи не варто проводити , якщо деталі автомобіля мають тріщини і заломи . Часом фарбувальні роботи коштують недешево , причому якість залишається сумнівним. У нас на сервісі працюють досвідчені колористи , які навчалися в кращих автомобільних центрах , ми використовує кращі матеріали , сумісні між собою.

Для якісної роботи використовується спеціалізована фарбувальна камера . Ми також використовуємо фарбувальні пістолети і фарбопульти, робимо комп'ютерний підбір лакофарбових матеріалів , маємо сушильні камери і пересувні інфрачервоні сушарки.

На нашому малярном дворі є повний набір всіх необхідних інструментів. Щоб побачити свій автомобіль новим і блискучим без подряпин і вм'ятин достатньо звернутися до фахівців нашого малярного двору. У нас гнучка цінова політика , вартість залежить від місця забарвлення і площі фарбування. Локальна фарбування обійдеться набагато дешевше.

Ми надаємо гарантію на виконані роботи. У нашому автосервісі ви можете порадитися з фахівцями - колористами і вибрати найкращий колір для автомобіля , який буде виглядати виграшно . У нас багата кольорова гама різних фарб. Популярними є кольори хрому , металіка , матові палітри всіх відтінків. Забарвлення в хамелеон ми так само можемо виконати без проблем , вона особливо популярна. Такі машини змінюють колір і привертають увагу. Вартість фарбування хамелеон невисока . Пам'ятайте , що не варто займатися забарвленням автомобіля самостійно , краще звернутися до фахівців. Ви можете допустити серйозні помилки , які обернуться для вас в додатковими витратами.