Модельні авточохли “MILLENNIUM”, виготовлення з якісних матеріалів.

 

Модельні авточохли “MILLENNIUM” пошиті з високоякісних матеріалів преміум класу відомих німецьких (“ERA”, “MAh”) та італійських (“Maranello”) виробників.

Використовуючи наші чохли, Ви придаєте новий вигляд Вашому автомобілю.

Є декілька переваг використання автомобільних чохлів “MILLENNIUM”:

  • модельні авточохли натягуються поверх старої оббивки сидіння, та мають вигляд оригінальної, чохол прилягає щільно, немає ніяких провисань чи зморшок;
  • на новому автомобілі Ви збережете оригінальну оббивку сидіння, перетяжка сидінь в майбутньому вийде врази дорожче;
  • старому автомобілю Ви придасте вигляд нового і дорогого салону, сидіння займають найбільшу частину салону авто і зношуються найбистріше, це піднімить вартість Вашого авто;
  • якщо старі чохли з суцільної шкіри, Ви знаєте як на них «приємно» сідати влітку чи зимою, наші авточохли впораються з цією проблемою;
  • піднімить вартість Вашого авто при продажу, перешивка сидінь вийде дорожче покупки нових модельних автомобільних чохлів.

Для виготовлення автомобільних чохлів використовується комбінування різних видів матеріалів.

З боків використовується екошкіра, що придає чохлам вишуканий стиль та гарантує довговічність. 

Центр чохла, посадочне місце та спинка, шиється з матеріалу на якому буде зручно сидіти літом і взимку.

Найчастіше центр чохла зроблено з автомобільного нубука. Це практичний, міцний та довговічний вид матеріалу. Сидіння не пріють, не пропускають бруд та легко чистяться.

Для більш дорогих, класу «преміум», автомобільних чохлів центральні місця зроблено з алькантари, це сучасний, практичний вид матеріалу, який дозволяє чохлу «дихати». Він дуже міцний та легкий у догляді, для цього використовують брудовиштовхуючі піни і засоби по догляду за шкірою.

Для кожної моделі автомобіля авточохли “MILLENNIUM” шиються індивідуально, тому виглядають як оригінальна оббивка салону.

Якщо Ваші авто сидіння вже не мають тієї пружності, ми можемо відреставрувати їх. Також, завітавши до нас, Ви можете самостійно вибрати модель пошиву та вид матеріалу для авточохла, або замовити перетяжку сидінь та всього салону Вашого автомобіля.