Оформлення документів на переобладнання мікроавтобусів в Україні.

 

Переобладнання ТЗ вимагає оформлення великої кількості документів . Якщо не отримати дозволу на переобладнання , то згодом буде неможливо перереєструвати машину в МРЕО. Не маючи досвіду в оформленні всіх дозволів , власники автотранспорту витрачають на документи багато часу і грошей. Досвідчені і юридично грамотні фахівці можуть оформити всі дозволи швидше. Власникові не завдасть жодного клопоту оформлення повного пакету документів на переобладнання мікроавтобуса , якщо він скористається послугою нашої компанії.

Ми консультуємо власників автотранспорту з усіх юридичних питань, пов'язаних з отриманням дозволів на модернізацію і переобладнання машини. Наші співробітники оформляють документи оперативно і грамотно , на підставі цих документів власникові не складе труднощів перереєструвати машину.

Для замовлення такого пакета документів на перереєстрацію достатньо зателефонувати до нас на фірму або відправити заявку електронною поштою . Організаційні питання та юридичні питання , пов'язані з переобладнанням машини , ми візьмемо на себе!

Вам не доведеться займатися оформленням документів після виконаної роботи , всі складнощі перереєстрації машини вирішать за вас наші фахівці.

 

Основні питання , які цікавлять власників автотранспорту , наступні:

 

1 . На підставі яких законів здійснюється перереєстрація переобладнаного транспортного засобу ?

Основним документом , який визначає законність переобладнання мікроавтобуса є Постанова Кабміну України № 1388 від 7.09.98 . Документ зазнав змін і діє в редакції № 1371 «Про порядок держреєстрації (перереєстрації), зняття державної з обліку автобусів , самохідних машин і автомобілів, які сконструйовані на шасі автомобілів , а так само мотоциклів усіх марок , моделей і типів , мотоколясок , напівпричепів і причепів , інших прирівняних до них ТЗ і мопедів »від 23.12.09 .

 

2 . Які документи необхідно надати в МРЕВ ?

На підставі статті № 37 Постанови Кабміну № 1371 від 23 12.09 , транспортний засіб після переобладнання в індивідуальному порядку має відповідати вимогам техніки безпеки руху по дорогах. Машина повинна відповідати наступному документу : «Акт технічної експертизи » (форма згідно з додатком № 5). Даний акт повинен бути виданий сертифікованої організацією в державній системі УкрСЕПРО. Організація повинна мати « Сертифікат відповідності» на даний вид комерційної діяльності .

 

3 . Які саме документи видає наша компанія для перереєстрації ТЗ після їх індивідуального переобладнання ?

Видаються наступні документи:

  •     Висновок науково -технічної експертизи ДП « ДержавтотрансНДІпроект » ;
  •     Акт технічної експертизи cогласно ст. № 37 постанови «Про порядку держреєстрації ...»;
  •     копію « Сертифікату відповідності» .


 

4 . Які документи повинен надати власник автотранспорту , щоб йому були зроблені всі документи , які необхідні для перереєстрації в МРЕО ?

Власник повинен надати:

  •     Копію техпаспорта автомобіля;
  •     «Акт огляду» машини , що видає МРЕО .

Власник також повинен повідомити в МРЕО свій контактний телефон і схему переобладнання - розташування дверей , сидінь і інших деталей машини. Схема потрібна для підготовки документів з переобладнання .

 

5 . Який запит повинен зробити власник в МРЕО , що б отримати «Акт огляду»?

Власник повинен написати заяву В МРЕО , що він хоче переобладнати ТЗ.6 . Чи можна переобладнати машину , зняту з обліку ( не зареєстровану )?

Ні , відповідно до статті 9 Постанови № 1371 «ТС , яка не зареєстрована в підрозділах ДАІ , до переобладнання не допускається».

 

7 . Чи можна переобладнати в пасажирський автобус з кількістю місць понад 8 (не рахуючи водія) вантажний автомобіль?

Ні , відповідно до статті 9 Постанови № 1371 , « до держреєстрації не допускаються автобуси , які переобладнані з автомобілів , що призначалися для виконання інших функцій ...».

 

8 . В який термін документи будуть готові?

Документи готуються від трьох до семи робочих днів.

 

9 . Що робити , якщо в МРЕО відмовили у перереєстрації машини ?

Порядок дій наступний :

  • зажадати від працівника МРЕО письмово обгрунтувати причину відмови ( якщо він відмовляється письмово обгрунтувати причини , то він або не виконує свої обов'язки , або його відмову незаконний ) ;
  • подати скаргу на даного працівника МРЕО в наступні інстанції : або начальнику МРЕВ безпосередньо , або в Обласне ДАІ за телефоном «гарячої лінії» , або до Департаменту ДАІ за телефоном «гарячої лінії». Якщо буде отримано відмову в письмовому вигляді , то в ньому повинні міститися назви керівних документів (дати , номери статей і пунктів) , що стали підставою для відмови у перереєстрації. Щоб не було причин відмови наступного разу , необхідно зажадати зразок і вказівка про те , як має бути зроблено правильно . Вимагайте також « Сертифікат відповідності» по установці даної конструкції колісного ТЗ умовам , які викладені у дозволі на переобладнання .


 

Наш консультант може роз'яснити в подробицях всі відповіді на ці та відповісти на всі інші питання , які виникнуть у Вас! (098) 941 78 20

 

 

Для оформлення необхідно:

1. Копія техпаспорта.
2. Копія акта технічного огляду ТЗ. (виду МРЕО)
Час виготовлення 5-10 робочих днів.

Ціна 1000,00 грн.

 

 

за телефоном (098) 941 78 20
e-mail: dok_nt@ukr.net