Установка автомобільних кондиціонерів та системи підігріву "Вебасто ".

Комфорт перш за все !


При переобладнанні мікроавтобуса зазвичай проводиться встановлення системи опалення , вибір якої залежить від багатьох факторів. Наша компанія працює з усіма найкращими виробниками опалювального обладнання , можливі варіанти рішень для конкретного автомобіля можуть запропонувати наші фахівці. Зіставте свої бажання з можливостями і проконсультуйтеся у нас або в іншому місці і вибирайте одну з численних систем опалення.

Ми виконуємо установку кондиціонерів від найкращих у світі виробників. Автомобільні кондиціонери встановлюються на даху і забезпечують хорошу циркуляцію повітря . Можна встановити кондиціонер і в салоні. Ми встановлюємо додаткові грубки в салон і автономні грубки . У нас прийнято все опалювальні грубки називати «Вебасто» , але це не єдина в світі компанія з виробництва автономних рідинних грубок . Фірма Вебасто широко відома , так як ця фірма в 1975 році уклала договір про співпрацю з Ржевським заводом про випуск автономних підігрівачів для вантажних автомобілів. Апарати випускалися також на українському підприємстві « Вебасто- Електрон» .

В даний час повний список виробників автомобільних опалювальних апаратів у світі перевалив за десяток , але основні ідеї були запозичені у « Вебасто ». Рідинна автономна пічка може встановлюватися в будь-який автомобіль . Вона може служити тільки « догрівачами » , коли вона працює тільки під час руху автомобіля. Піч може працювати як автономний обігрівач , незалежно від роботи автомобіля. Включивши грубку на 20-40 хвилин в холодну пору , водій автомобіля отримує прогрітий двигун , теплий салон і відталі скла. Недоліком повітряних приладів опалення є те , що вони не прогрівають двигун.

Серед встановлюваних нами повітряних опалювачів можна назвати обігрівачі «Планар » і « Прамотронік » російського виробництва. Зовні німецькі та російські обігрівачі приблизно однакові , але ціни різні. Ціни залежать від марки фена , є широкий вибір опалювачів . Сухі грубки менш інертні, швидко прогрівають салон , але й швидко втрачають тепло. У теплу пору року повітряний опалювач працює в режимі вентиляції. Тосольний піч залежить від роботи двигуна , вона проста в монтажі , може використовуватися для обігріву та вентиляції салону. Плюсом є те , що при її роботі більш економно витрачається паливо.