Встановлення додаткових сидінь і диванів в мікроавтобуси в Бердичеві.

Одним із завдань при переобладнанні мікроавтобусів є встановлення сидінь. Сидіння для мікроавтобусів дозволяють пасажирам комфортно себе почувати в подорожі .

Автомобільні сидіння встановлюються на каркаси , які бувають одинарні , подвійні і потрійні . Перетяжка сидінь повертає салону первинний вигляд. Сидіння в авто схильні до зносу , тому ми можемо запропонувати два варіанти : купити сидіння , замовити виготовлення сидінь.

Для особливих любителів свого авто ми пропонуємо установку одинарних сидінь з поворотний механізм на 360 градусів.

Поширений варіант обшивки - шкіряні сидіння . Каркас авто сидіння кріпиться на болтах до підлоги , спинки передніх сидінь можна розкласти . Приварюються спеціальні механізми , щоб диван можна було зняти. Можна встановити розкладний диван на санчатах , який можна розкласти (вийде велике ліжко ) . Оббивка сидінь робиться з різноманітних матеріалів .

Перетяжка сидіння не тільки міняє його вигляд , але і усуває внутрішні недоліки . У нас величезний каталог матеріалів , з яких робляться сидіння авто .

Встановлення нових сидінь або перетяжка авто сидінь пропонуються в декількох варіантах виконань - універсальне , стандартне і дешеве. Будь-який з варіантів передбачає установку інвалідних колясок .