Встановлення скла , врізання люків мікроавтобуса проводиться при переобладнанні його з вантажного автомобіля в пасажирський .

  • Врізка прорізів здійснюється електролобзиком потім проводиться установка стекол на авто.
  • Вризання стекол в мікроавтобуси робиться бригадою склярів за певною технологією .
  • Прорізи вирізаються за лекалом , потім краї зачищаються і обробляються грунтом , після цього робиться врізка вікон. Якщо необхідно , вирізані отвори можна з'єднати між собою заклепками.
  • Установка скла на авто відбувається після повного його знежирення , кузов і скло протираються активатором .
  • На поверхню кузова наноситься герметик , на який відбувається вклейка скла.
  • Встановлення скла може відбуватися при простому ремонті автомобіля , але при переобладнанні вантажного автомобіля в пасажирський додаткові вікна просто необхідні. Якісна врізка стекол в авто можлива тільки нашими досвідченими фахівцями , ми використовуємо якісні матеріали для тюнінга салону.


Врізання вікон будь-якої форми і установка люка на дах відповідно до планування салону і вимогою замовника обійдеться недорого.

Встановлення люка на автомобіль - характерна операція при переробці салону . Ми домоглися стабільних і якісних показників при таких роботах , як установка авто стекол , заміна лобових стекол , установка люків на авто. Нашими фахівцями також здійснюється вклейка стекол в прорізи великих розмірів , можлива установка стекол авто на ущільнювач. Установка автоскла можлива з гумовим декором.